Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel

uat.vscht.cz

Nacházíte se: Ústav anorganické technologie  → O ústavu → Vedení ústavu
iduzel: 48533
idvazba: 54567
šablona: stranka_ikona
čas: 31.5.2020 15:55:36
verze: 4664
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Vedení ústavu

Vedoucí ústavu

prof. Dr. Ing. Karel Bouzek
+420 - 22044 4019
Karel.Bouzek@vscht.cz

Sekretariát

Jana Jiroušová
e +420 - 22044 3801
b Jana.Jirousova@vscht.cz

Tajemnice ústavu

Ing. Ivona Sedlářová, Ph.D.
e +420 - 22044 4017
b Ivona.Sedlarova@vscht.cz

Hospodář ústavu

doc. Ing. Jan Vídenský, CSc.
e +420 - 22044 4020
b Jan.Vidensky@vscht.cz

Referent BOZP, požární preventista

Ing. Miloslav Lhotka, Ph.D.
e +420 - 22044 4190
b Miloslav.Lhotka@vscht.cz

Zodpovědnost za výpočetní techniku

doc. Dr. Ing. Vlastimil Fíla
e +420 - 22044 4018
b Vlastimil.Fila@vscht.cz

Aktualizováno: 3.3.2020 14:15, Autor: Kateřina Bednářová

VŠCHT Praha
Ústav anorganické technologie
Technická 5
166 28 Praha 6

Jana Jiroušová
e +420 - 22044 3801
b jana.jirousova@vscht.cz

×


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit verzi pro monitory