Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel

uat.vscht.cz

Nacházíte se: Ústav anorganické technologie  → Lidé → Zaměstnanci
iduzel: 48553
idvazba: 54636
šablona: stranka_ikona
čas: 25.9.2020 20:46:31
verze: 4723
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Zaměstnanci

Y b e  d
Profesoři:      
prof. Dr. Ing. Karel Bouzek Karel.Bouzek@vscht.cz 4019 A25a
prof. Dr. Ing. Josef Krýsa Josef.Krysa@vscht.cz 4112 AF04
Docenti:      
doc. Ing. Bohumil Bernauer, CSc. Bohumil.Bernauer@vscht.cz 4018 A26
doc. Ing. Tomáš Bystroň, Ph.D. Tomas.Bystron@vscht.cz 4272 A23
doc. Dr. Ing. Vlastimil Fíla Vlastimil.Fila@vscht.cz 4018 A26
doc. Ing. Martin Paidar, Ph.D. Martin.Paidar@vscht.cz 3802 A23a
doc. Ing. Jan Vídenský, CSc. Jan.Vidensky@vscht.cz 4020 A24
Odborní asistenti:      
Ing. Michal Baudys, Ph.D. Michal.Baudys@vscht.cz 4390, 6131 AF01, Tech316
Ing. Milan Bernauer, Ph.D. Milan.Bernauer@vscht.cz 4287 AH08
Ing. Jaromír Hnát, Ph.D. Jaromir.Hnat@vscht.cz 4009 AS75
Ing. Roman Kodým, Ph.D. Roman.Kodym@vscht.cz 3809 AS62
Ing. Miloslav Lhotka, Ph.D. Miloslav.Lhotka@vscht.cz 4190 AS29
Ing. Šárka Paušová, Ph.D. Sarka.Pausova@vscht.cz 4420 AF03
Ing. Ivona Sedlářová, Ph.D. Ivona.Sedarova@vscht.cz 4017 A27
Ing. Martin Zlámal, Ph.D. Martin.Zlamal@vscht.cz 4017 A27
Vědečtí pracovníci:      
Ing. Hana Bartková, Ph.D. Hana.Bartkova@vscht.cz 4390 F01
Ing. Monika Drakselová, Ph.D. Monika.Drakselova@vscht.cz 3809 AS62
Mgr. Radek Coufal Radek.Coufal@vscht.cz 4390 F01
Ing. Jakub Mališ, Ph.D. Jakub.Malis@vscht.cz 4315 A37
Ing. Martin Prokop, Ph.D. Martin.Prokop@vscht.cz 4272 A23
Dr. Michael Neumann Spallart Michael.Neumann-Spallart@vscht.cz 4112 F02
Ostatní pracovníci:      
Václav Horáček Vaclav.Horacek@vscht.cz 3778 A38
Jana Jiroušová Jana.Jirousova@vscht.cz 3801 A25
Aktualizováno: 18.6.2020 13:27, Autor: Kateřina Bednářová

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit verzi pro monitory