Zaměstnanci

Akademičtí pracovníci

Jméno: Doc. Ing. Bohumil Bernauer, CSc.
Funkce(zařazení): Docent
Místnost: A 27
Telefon: 220 444 017
e-mail: Bohumil.Bernauer@vscht.cz
Pracovní skupina: Katalytické procesy
Jméno: Ing. Milan Bernauer, Ph.D.
Funkce(zařazení): Odborný asistent
Místnost: A H08
Telefon: 220 444 287
e-mail: Milan.Bernauer@vscht.cz
Pracovní skupina: Katalytické procesy
Jméno: Prof. Dr. Ing. Karel Bouzek
Funkce(zařazení): Vedoucí ústavu
Místnost: A 25a
Telefon: 220 444 019
e-mail: Karel.Bouzek@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
Jméno: Dr. Ing. Vlastimil Fíla
Funkce(zařazení): Odborný asistent
Místnost: A 26
Telefon: 220 444 018
e-mail: Vlastimil.Fila@vscht.cz
Pracovní skupina: Katalytické procesy
Jméno: Ing. Jaromír Hnát, Ph.D.
Funkce(zařazení): Odborný asistent
Místnost: AS75
Telefon: 220 444 009
e-mail: Jaromir.Hnat@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
Jméno: Ing. Roman Kodým, Ph.D.
Funkce(zařazení): Odborný asistent
Místnost: A S62
Telefon: 220 443 809
e-mail: Roman.Kodym@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
Jméno: Prof. Dr. Ing. Josef Krýsa
Funkce(zařazení): Profesor
Místnost: A F04
Telefon: 220 444 112
e-mail: Josef.Krysa@vscht.cz
Pracovní skupina: Fotokatalýza
Jméno: Ing. Miloslav Lhotka, PhD.
Funkce(zařazení): Odborný asistent
Místnost: A S29
Telefon: 220 444 190
e-mail: Miloslav.Lhotka@vscht.cz
Pracovní skupina: Katalytické procesy
Jméno: Doc. Ing. Vladimír Mejta, CSc.
Funkce(zařazení): Docent
Místnost: A 23
Telefon: 220 443 802
e-mail: Vladimir.Mejta@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
Jméno: Doc. Ing. Martin Paidar, Ph.D.
Funkce(zařazení): Docent
Místnost: A 23a
Telefon: 220 443 802
e-mail: Martin.Paidar@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
Jméno: Ing. Ivona Sedlářová, Ph.D.
Funkce(zařazení): Tajemnice ústavu
Místnost: A 30
Telefon: 220 444 208
e-mail: Ivona.Sedlarova@vscht.cz
Pracovní skupina: Heterogenní nekatalyzované reakce
Jméno: Doc. Ing. Jan Vídenský, CSc.
Funkce(zařazení): Hospodář ústavu
Místnost: A 24
Telefon: 220 444 020
e-mail: Jan.Vidensky@vscht.cz
Pracovní skupina: Heterogenní nekatalyzované reakce
Jméno: Ing. Martin Zlámal, Ph.D.
Funkce(zařazení): Odborný asistent
Místnost: F03
Telefon: 220 444 420
e-mail: Martin.Zlamal@vscht.cz
Pracovní skupina: Fotokatalýza

Vědečtí pracovníci

Jméno: Ing. Michal Baudys, Ph.D.
Funkce(zařazení): Výzkumný pracovník
Místnost: AF01
Telefon: 220 444 390
e-mail: michal.baudys@vscht.cz
Pracovní skupina: Fotokatalýza
Jméno: Ing. Tomáš Bystroň, Ph.D.
Funkce(zařazení): Výzkumný pracovník
Místnost: A 23
Telefon: 220 444 272
e-mail: Tomas.Bystron@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
Jméno: Ing. Monika Drakselová
Funkce(zařazení): Výzkumný pracovník
Místnost: AS62
Telefon: 220 443 809
e-mail: monika.drakselova@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
Jméno: Ing. Šárka Paušová, Ph.D.
Funkce(zařazení): Výzkumný pracovník
Místnost: AF03
Telefon: 220 444 420
e-mail: Sarka.Pausova@vscht.cz
Pracovní skupina: Fotokatalýza

Ostatní pracovníci

Jméno: Václav Horáček
Funkce(zařazení): Technik
Místnost: A38
Telefon: 220 443 778
e-mail: Vaclav.Horacek@vscht.cz
Pracovní skupina: Ústav anorganické technologie
Jméno: Jana Jiroušová
Funkce(zařazení): Sekretářka ústavu
Místnost: A 25
Telefon: 220 443 801
e-mail: Jana.Jirousova@vscht.cz
Pracovní skupina: Ústav anorganické technologie