Kde nás naleznete

Adresa

Vysoká škola chemicko-technologická
Technická 5
166 28 Praha 6 - Dejvice

Škola se nachází severozápadním směrem od stanice metra Dejvická,
u Vítězného náměstí v Praze 6.

Na mapě jsou budovy VŠCHT v Dejvicích a poloha ÚAT v budově A:

Jak se k nám dostanete

Z letiště:

Autobusem č. 119 do stanice metra Nádraží Veleslavín. Dále metrem do stanice Dejvická, podchodem – směr vysoké školy (2. ulice vlevo) – cesta z letiště trvá cca 20 minut, normální jízdenka MHD. 
Firma CEDAZ provozuje přepravu mikrobusy z letiště přes Vítězné nám. na nám. Republiky za cenu 90 Kč za osobu (denně od 5.30 do 21.30 h). Firma CEDAZ může zajistit jízdu z letiště do hotelu v centru, mimo centrum, event. i mimo Prahu.

Z vlakového nádraží:

Z Hlavního nádraží

Metro C směr Háje, stanice Muzeum, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol, výstupní stanice Dejvická. Cesta trvá cca 20 minut. Tramvaj č. 26 směr Divoká Šárka, výstupní stanice Dejvická. Cesta trvá cca 20 minut.

Z Masarykova nádraží 

Metro B směr Zličín, stanice Můstek, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol, výstupní stanice Dejvická. Cesta trvá cca 20 minut. Tramvaj č. 26 směr Divoká Šárka, výstupní stanice Dejvická. Cesta trvá cca 20 minut.

Ze Smíchovského nádraží 

Metro B směr Černý Most, stanice Můstek, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol, výstupní stanice Dejvická. Cesta trvá cca 30 minut.

Z Nádraží Holešovice 

Metro C směr Háje, stanice Muzeum, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol, výstupní stanice Dejvická. Cesta trvá cca 25 minut.

Z autobusového nádraží:

Z nádraží Florenc 

Metro B směr Zličín, do stanice Můstek, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol, výstupní stanice Dejvická. Cesta trvá cca 25 minut. Metro C směr Háje, stanice Muzeum, zde přestup na trasu A směr Dejvická. Cesta trvá cca 25 minut.

Z nádraží Roztyly 

Metro C směr Letňany, stanice Muzeum, zde přestup na trasu A směr nemocnice Motol, výstupní stanice Dejvická. Cesta trvá cca 35 minut.

Další důležitá spojení:

Z kolejí Jižní Město 

Autobusem ze zastávky Volha libovolným směrem na metro C – směr Letňany, stanice Muzeum, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol, výstup Dejvická. Cesta trvá cca 45 minut.

Automobilem 

Automobilem do Dejvic na Vítězné náměstí, směr Evropská (letiště) a zabočit do 1. ulice vpravo (Šolínovy), poté do ulice Technické (druhá vlevo).

Cesta na koleje Jižní Město 

Metrem trasy C do stanice Chodov, z vestibulu Metra vyjděte prvním východem vpravo, odtamtud autobusem 177 nebo 197 do stanice Volha (3 zastávky). Cesta trvá z Václavského náměstí asi 30 min. – podle intervalu autobusů.