Doktorandi

Doktorandi

žádná fotka
Jméno: Ing. Michaela Brunclíková
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: AF01
Telefon: 220 444 390
e-mail: michaela.brunclikova@vscht.cz
Pracovní skupina: Fotokatalýza
žádná fotka
Jméno: Roberto Castro Muñoz, M.Sc.
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: H08
Telefon: 4287
e-mail: Roberto1.Castro.Munos@vscht.cz
Pracovní skupina: Katalytické procesy
žádná fotka
Jméno: Ing. Vojtěch Galek
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: H08
Telefon: 220 444 287
e-mail: vojtech.galek@vscht.cz
Pracovní skupina: Katalytické procesy
žádná fotka
Jméno: Ing. Adam Giurg
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: A37
Telefon: 220 444 315
e-mail: adam.giurg@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
žádná fotka
Jméno: Ing. Filip Karas
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: AS75
Telefon: 220 444 009
e-mail: filip.karas@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
žádná fotka
Jméno: Ing. Jakub Mališ
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: A37
Telefon: 220 444 315
e-mail: jakub.malis@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
žádná fotka
Jméno: Violeta Martin, M.Sc.
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: H08
Telefon: 220 444 287
e-mail: Violeta.Martin@vscht.cz
Pracovní skupina: Katalytické procesy
žádná fotka
Jméno: Ing. Michal Němeček
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: AS62
Telefon: 220 443 809
e-mail: michal.nemecek@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
žádná fotka
Jméno: Ing. Aleksandra Němečková
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: AF01
Telefon: 220 444 390
e-mail: Aleksandra.Mufazalova@vscht.cz
Pracovní skupina: Fotokatalýza
žádná fotka
Jméno: Viacheslav Perfilov, M.Sc.
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: H08
Telefon: 220 444 287
e-mail: Viacheslav.Aleksandrovich.Perfilov@vscht.cz
Pracovní skupina: Katalytické procesy
žádná fotka
Jméno: Ing. Eva Pližingrová
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: AF01
Telefon: 220 444 390
e-mail: eva.kleinova@vscht.cz
Pracovní skupina: Fotokatalýza
žádná fotka
Jméno: Ing. Martin Prokop
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: A 23
Telefon: 220 444 272
e-mail: Martin.Prokop@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
žádná fotka
Jméno: Ing. Martin Pultar
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: H04
Telefon: 220 444 291
e-mail: Martin.Pultar@vscht.cz
Pracovní skupina: Heterogenní nekatalyzované reakce
žádná fotka
Jméno: Ing. Martin Roubalík
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: AS75
Telefon: 220 444 009
e-mail: Martin.Roubalik@vscht.cz
Pracovní skupina: Technická elektrochemie
žádná fotka
Jméno: Mgr. Taťána Supiňková
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: H08
Telefon: 4287
e-mail: Tatana.Supinkova@vscht.cz
Pracovní skupina: Katalytické procesy
žádná fotka
Jméno: Ahmad Mohd Zamidi, M.Sc.
Funkce(zařazení): Doktorand
Místnost: H08
Telefon: +220 444 287
e-mail:
Pracovní skupina: Katalytické procesy