7. Letní škola elektrochemického inženýrství

14.9.2015

Studenti doktorského programu našeho ústavu se v letošním roce zúčastnili 7. Letní školy elektrochemického inženýrství, která se konala v období 22. - 26. června 2015 v překrásném městě Leeuwarden, Nizozemsko. Na letní škole zaznělo množství vynikajících a srozumitelných přednášek, které pomohly našim studentům rozšířit si svoje vědomosti v oblasti elektrochemie a elektrochemického inženýrství. V rámci letní školy studenti rovněž absolvovali praktické cvičení v laboratoři. Přednášející, kteří přijeli z celé Evropy, byli velmi ochotní a nadšení při předávání vlastních znalostí přítomným studenům. Kromě výtečné odborné části letní školy si organizátoři pro účastníky připravili i vzrušující společenský program, který zahrnoval například jízdu na plachetnicích nebo grilování. Tímto se letní škola nesmazatelně zapsala do paměti všech účastníků.